Pulksteņu remonts Šveices pulksteņiem – Chrono.lv

pulksteņu remonts Šveices pulksteņiem

Mēdz teikt – nekas nav mūžīgs. Lai kā arī mums gribētos cerēt, ka uz šīs pasaules ir lietas, kas spēj kalpot bezgalīgi, diemžēl agrāk vai vēlāk arī izturīgākajiem priekšmetiem nepieciešamas atbilstošas rūpes. To iespējams attiecināt, piemēram, uz rokaspulksteņiem, it īpaši tiem, kas ierindojas luksusa klasē. Dažādu iemeslu dēļ gadās situācijas, kad nekas cits vairs nespēj palīdzēt, kā tikai profesionāls pulksteņu remonts.

Kādēļ laikrāžu remontu uzticēt profesionāļiem?

Tāpat kā dažādu profesiju pārstāvju uzdevumus vajadzētu veikt tikai šīs jomas profesionāļiem, arī pulksteņu remonts būtu jāveic tikai tādām personām, kas to ir apguvušas un apzinās, ko dara. Ja tā padomā, ne katrs no mums var programmēt, sastādīt uzņēmuma bilanci, saremontēt auto vai jāt ar zirgu. Tas pats arī attiecas uz pulksteņu remontu – jāļauj to darīt profesionāļiem.

Viena no retajām vietām Latvijā, kurā tiek veikts profesionāls pulksteņu remonts Šveices pulksteņiem, ir Chrono pulksteņdarbnīca. Uzņēmumā darbojas zinoši un pieredzējuši pulksteņmeistari, kas zina, ka ikvienai detaļai ir nozīme un noteikts uzdevums. Chrono remontdarbnīcā atrodas Breitling un Bergeon instrumenti, kā arī Greiner, Witschi un Elma aparatūra īpaši sarežģītu laikrāžu mehānismu labošanai. Tāpat šeit atrodas arī ķīmiskā laboratorija, kurā iespējams veikt tīrīšanu, pulēšanu un mikroputekļu likvidēšanu īpaši sterilos apstākļos.

Chrono veic ne tikai Šveices, bet arī citu luksusa pulksteņu remontu un apkopi. Uzņēmuma darbinieki apzinās, ka šie laikrāži izceļas ar īpašu precizitāti un tie veidoti no liela sīku detaļu skaita, tādēļ remonts prasa milzīgu uzmanību un rūpību. Pakalpojumu sniegšanā tiek izmantots akreditēts Šveices aprīkojums, bet detaļu maiņu Chrono veic ar noteiktā ražotāja oriģinālajām rezerves daļām. Proti, ja Tev nepieciešams salabot Rolex pulksteni, bojātās daļas tiks aizstātas ar oriģinālajām Rolex detaļām, tādējādi saglabājot pulksteņa vērtību un nodrošinot tā kalpošanu vēl daudzus gadus.

Pulksteņdarbnīcā tiek piedāvāt sekojoši pakalpojumi:

  • Detaļu maiņa;
  • Baterijas maiņa;
  • Stikliņa maiņa;
  • Pulksteņa vispārējā diagnostika;
  • Tīrīšana ar ultraskaņu;
  • Iekšējo mehānismu remonts;
  • Pulksteņa ietvara restaurācija;
  • Hermētiskuma un ūdensizturības pārbaude.

Chrono pulksteņmeistari specializējušies tieši Šveices laikrāžu remontā. Galvenais speciālists darbnīcā saņēmis divus augsta līmeņa ražotāju izsniegtus sertifikātus, un meistari regulāri papildina savas zināšanas pulksteņu inženierijā, dodoties uz Bergeon rūpnīcu Šveicē.