Vīrietis meklē sievieti – sludinājumi otrās pusītes meklēšanai Dalder.lv

Reiz kāds cilvēks, aprakstot mīlestību, teica, ka, atrodot sev otro pusīti, mēs iegūstam liecinieku savai dzīvei – priekiem un bēdām. Protams, tas nav vienīgais iemesls, kādēļ mēs tiecamies meklēt savu īsto partneri – ikviens, kas reiz bijis iemīlējies, piekritīs, ka to sajūtu nespēj aizvietot nekas cits. Mīlestība ir brīnišķīga. Taču, lai pie tās nonāktu, vispirms diviem cilvēkiem jāsastopas un jāiepazīst vienam otru.

Mūsdienās iespēju iepazīties ir daudz – papildus nejaušām tikšanās reizēm klātienē mēs tagad arī ērti varam izmantot dažādas aplikācijas, piemēram, “Tinder”, kā arī sludinājumu portālus, kur vīrietis meklē sievieti ir tikai viena no daudzajām kategorijām, starp kurām izvēlēties sev piemērotāko.

Sen jau vairs nav noslēpums, ka pasaulē mīt cilvēki ar dažādām seksuālajām orientācijām, par ko nav nepieciešams kaunēties vai justies vainīgiem. Mēs katrs esam atšķirīgs un, ja sirdī jūtam, ka piederam pie netradicionālas kategorijas, tas nav jāuztver negatīvi.

Ikvienam, kurš vēlas atrast sev otru pusīti, ir radīta sludinājumu portāla Dalder.lv sadaļa “Iepazīšanās”. Šeit papildus klasiskajai kategorijai vīrietis meklē sievieti atradīsi arī netradicionālāk orientētas kategorijas, jo ikviens ir pelnījis atrast savu laimīgo mīlestību.

Šajā sludinājumu sadaļā iespējams meklēt cilvēkus ne tikai nopietnām attiecībām. Iespējams, Tu vienkārši vēlies ar kādu parunāties, nodibināt draudzību vai atrast jaunus draugus un paziņas, paplašinot savu kontaktu loku. Protams, nekad nevar paredzēt, kad viena saruna var novest pie kaut kā romantiskāka un, iespējams, pat kāzām! Iespējams, arī Tu zini vismaz vienu pāri, kas iepazinušies caur sludinājumiem vai aplikāciju, un nu dzīvo ilgi un laimīgi. Tas nav mīts, tā notiek, tikai, protams, atliek šai iespējai noticēt.

Kā ievietot sludinājumu portālā Dalder.lv?

Vispirms Tev būs jāpiereģistrējas ar savu e-pastu un paroli. Pēc tam, izvēloties attiecīgu kategoriju, varēsi izveidot savu sludinājumu. Piemēram, ja Tevi interesē sadaļa vīrietis meklē sievieti, tad to arī savā izvēlē vajadzēs atzīmēt. Tāpat Tev vajadzēs norādīt informāciju par sevi, piemēram, vecumu, auguma garumu, svaru, matu krāsu, dzīvesvietu, kā arī citus parametrus, ja Tev tie būs aktuāli un vēlēsies, lai citi par tiem būtu informēti. Protams, viens no svarīgākajiem faktoriem šajos sludinājumos ir foto, tādēļ noteikti rūpīgi pārdomā bildes izvēli iepazīšanās sludinājuma veidošanā. Atceries, ka Tev tajā jāizskatās pievilcīgi, taču arī pietiekami atbilstoši realitātei, lai, satiekot otru cilvēku dzīvē, viņam nenāktos vilties un Tu nebūtu melojis par sevi. Lai veicas atrast savu īsto!