Profesionāli veikta jauno logu montāža

Komunālo rēķinu samazināšanai un lielākai siltuma baudīšanai vienmēr jāizraugās logi, kas ir izturīgi un kurus montē profesionāļi. Piedāvātā logu montāža principā domāta precīzākai drošības sistēmas uzstādīšanai, skaņas izolācijas garantēšanai utt.

Konkrētais logu ražotājs katram klientam piedāvā īpašus risinājumus, lai vasaras laikā nebūtu tik karsti, bez ziemā – auksti. Katrs no pasūtījumiem ir tiešām unikāls un izvēlētie logi tiek sagatavoti katram klientam individuāli. Kā viena no daudzajām iespējām ir dzidrināti un īpaši veidoti logi, caur kuriem ikviens skats ir vairāk kā fantastisks. Piedāvājumā arī metāla durvis!

Katrai ēkai pielāgoti logi

Kopumā piedāvājumā ir redzamas neskaitāmas logu variācijas, jo to izvēle vienmēr ir ieguldījums uz ilgu laiku. Plastikāta tipa logi būs lieliski piemēroti dažādām mājām, visām vasarnīcām, kā arī visa veida biroju ēkām. PVC logi vienmēr tiek pielāgoti klienta vajadzībām, jo var izvēlēties konkrētu krāsu, kopējo izmēru, kā arī logu sadalījumu ikvienai telpai. Kā viens no plašāk pazīstamajiem piedāvājumu veidiem nepārprotami ir PVC logi, jo ar tiem nepārtraukti var noturēt patīkamu temperatūru jebkurā telpā. Jumta logi būs piemēroti atšķirīgām ēkām, pietam konkrētās telpas kļūs gaišākas un būs redzama nevainojama ainava. Citreiz noder atsevišķas sistēmas drošībai, lai paši mazākie varētu apbrīnot skaisto skatu un tas nekad neradītu bažas.

Krāšņas detaļas Jūsu logiem

Katrs pasūtījums ir tiešām unikāls, tāpēc klients var brīvi izraudzīties katru niansi jaunajiem logiem. Izveidotā piedāvājuma plašās iespējas ļauj atrast sev pielāgotas logu rāmju krāsas, kas atbilst Jūsu iespējām. Ir saprotams, ka visi klienti negrib izmantot ierastos standarta risinājumus dizainam, tādēļ var apvienot atšķirīgas krāsas loga abām pusēm. Palodzes jāspēj pielāgot absolūti visam, ko būsiet izvēlējies sākumā, tādēļ to piedāvātais klāsts ir tik daudzveidīgs. Masīvkoka, skārda vai vienkārši PVC tipa palodzes – izvēles iespējas ir nebeidzamas, tādēļ varat atrast labāko toni un arī materiālu.