Riepu izvēle drošai braukšanai

Auto riepas jāizvēlas pēc ļoti daudziem kritērijiem, tāpēc no sākuma vērts iepazīt īpašo riepu ABC. Jaunas riepas ļauj izbaudīt lielāku komforta līmeni, turklāt pašam ir daudz vienkāršāk vadīt konkrēto auto. Svarīgi, lai katra riepu maiņa notiktu ļoti rūpīgi, tieši tādēļ plašajā servisā ir tikai pašas labākās iekārtas šādiem uzdevumiem.

Disku valcēšana jāveic savlaicīgi, lai bojātie diski neradītu citus defektus. Riepu servisa piedāvātais disku remonts apvieno ļoti dažādas lietas, piemēram, atjaunošanu un plaisu metināšanu, tāpēc riepu centrs palīdzēs jebkurā brīdī. Daudzpusīgais riepu serviss dod iespēju izvēlēties konkrēti Jums pielāgotas un izdevīgas riepas, tāpēc to klāsts ir visai plašs.

Ieskaties- http://mmkserviss.lv/riepu-abc/

Ziemas riepas dažādiem ceļiem

Piedāvātās vissezonas riepas paspējuši izmēģināt un iecienīt tiešām daudzi, jo tās nevajag mainīt, lai kādi tajā brīdī būtu laikapstākļi. Eksperti gan iesaka izmēģināt šīs unikālās M+S riepas tiem, kas ziemā automašīnu izmanto vien pāris reizes. Citas ziemas riepas vienmēr garantē daudz labāku saķeri un komfortu, tāpēc braukšana pa sniegotiem un apledojušiem ceļiem būs drošāka. Daudziem ļoti iecienītās Dayton un Sailun riepas ir iespējams pasūtīt par draudzīgām cenām, tādēļ tiek rīkota ziemas riepu lielā izpārdošana. Tieši tāpat iespējams aplūkot un iegādāties Falken vai populārākās Hankook riepas, kas augstu novērtētas visā pasaulē. Plānojot jaunu riepu iegādi, iegaumējiet, ka svarīga riepu veiktspēja un aprakstā minētais trokšņu līmenis.

Vasaras riepu populārākie komplekti

Jaunas un izturīgas vasaras riepas nodrošina nevainojamu saķeri ar ceļa segumu arī īpaši karstā vai ļoti lietainā laikā. Lai izvēlētos atbilstošākās riepas, Jums nesteidzīgi jāizvērtē, vai lielākoties pārvietojaties pa dažādām ātrgaitas šosejām, lauku grants ceļiem utt. Kā viena no populārākajām izvēles iespējām ir tieši Kumho riepas, tāpēc pavisam viegli atradīsiet savam auto paredzētu komplektu. Kvalitatīvas budžeta klases Antares riepas spēs sniegt vajadzīgo komforta līmeni un nemitīgi nodrošinās auto stabilitāti pat uz īpaši nelīdzena ceļa seguma. Ja Jūs vēlaties ilgāk lietot konkrētās riepas, ir vēlams pēc aptuveni 8000 km nobraukuma priekšējās riepas apmainīt ar aizmugurējām.